Birdwatching

Redespresso ... čaj nebo káva?

Redespresso...čaj nebo káva? Vyrábí se z ručně sbíraného čaje rooibos, příprava je však obdobná jako u kávy. Díky patentovanému namletí a upražení obsahuje 5 x více antioxidantů než zelený čaj. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky, barviva a je přírodně 100 % bez kofeinu. Čaj rooibos působí blahodárně na tělo i mysl a to tak, že posiluje imunitní systém, uklidňuje centrální nervový systém, kladně ovlivňuje zažívání a snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Číst dál: Redespresso... čaj nebo káva?

Sbítejte soutěžní body s Kavárnou Reistna

Pokud jste milovníky dobré kávy a čerstvé ovocné šťávy, určitě Vás potěšíme. Nyní můžete sbírat body za každou kávu nebo čerstvou šťávu. Získejte svoji výhodu sbíráním razítek za každou zakoupenou kávu nebo čerstvě odšťavněnou šťávu. Kartičky na razítka dostanete na požádání u obsluhy. Potom stačí už jen nasbírat 7 razítek a 8. kávu nebo šťávu si vychutnat ZDARMA.

Číst dál: Sbítejte soutěžní body s Kavárnou Reistna

Rooibos espresso soft

Nově u nás k zakoupení ROOIBOS ESPRESSO SOFT POD pro přípravu jednotlivých porcí v pákových kávovarech, a také SMOOTHIE POWDER, což je nerozpustný prášek, který slouží k dobarvování a dochucování smoothie, shaků, jogurtů ale i do těst k přípravě dortů nebo koláčků.

Číst dál: Rooibos espresso soft